Marek Koptyński Portfolio

O mnie

omnie

Cześć, witaj!

Nazywam się Marek Koptyński. Pochodzę z miejscowości Jelcz-Laskowice i urodziłem się w roku okrągłego stołu.
Pasjonuje mnie brand & identity design. Kocham marki, śledzę ich rozwój i badam komunikację. Tworzę nowe, modyfikuję stare i wdrażam rebranding.

Wybór studiów nie przysporzył mi większych trudności, ponieważ zawsze wiedziałem, że chcę w przyszłości łączyć pracę z przyjemnością. Studiowałem Media Cyfrowe i Komunikację Elektroniczną. Na studia magisterskie wybrałem Uniwersytet Wrocławski i kierunek Komunikacja Wizerunkowa, zaś jako specjalizację obrałem Branding. To z miłości do marek, komunikacji marketingowej, grafiki i tego co sprawia, że nawet jako konsument badam, oceniam, dociekam.

Fotografia to moja pierwsza miłość.
Komercyjnie zajmuję się nią od roku 2007. Pochłonęła mnie tak bardzo, że zdecydowałem się dołączyć do Warszawskiej Akademii Fotografii, gdzie pod okiem największych osobistości fotografii szkoliłem swój warsztat. Moim pierwszym ulubionym obszarem jest architektura – cierpliwa, pełna linii, wymagająca myślenia nad kadrem. Jest geometryczna, co jest miodem na mój ścisły umysł oraz wodą na młyn wyobraźni. Drugi obszar to sielskie, sielankowe, miękkie i delikatne portrety, fotoreportaże, które mogę realizować przy okazji niebanalnych i nienachalnych sesji ślubnych, gdzie działam jako markowezdjecia.pl.
Moim obecnym miejscem zamieszkania jest Warszawa ale równie chętnie odwiedzam Wrocław i jego urocze zakątki, ponieważ regularnie bywam w rodzimych stronach. Jestem mobilny i pracuję na terenie całej Polski.

Jestem perfekcjonistą. Zawsze lubię mieć wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe.
Cenię niezawodność, dlatego zawsze pracuję na profesjonalnym sprzęcie Apple i Canon.

Certyfikaty

Będące efektem szkoleń, w których miałem przyjemność uczestniczyć.

1468871067_Gnome-Application-Certificate-64

Tworzenie treści, czyli jak komunikować efektywnie
24/7 Communication, grudzień 2015

 

1468871060_licence

Monitoring i analiza Internetu / Social Media
Brand24, lipiec 2016

 

Czym władam?

MS Office nauczyłem się sam, na pierwszym komunijnym komputerze. W liceum prowadziłem lekcje informatyki (miałem leniwego nauczyciela 😉 ).
Reszta zajęła mi nieco więcej czasu. Projektuję i pracuję w OSX, najchętniej w Adobe, lecz poznałem także wady programów konkurencji.

Photoshop
Illustrator
Indesign
Lightroom
Corel
Premiere Pro
MS Office

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy zapraszam do kontaktu.